Fizika namų šeimininkėms

vieno racionalaus fiziko blogas

Pirmiausiai nei iš šio, nei iš to nudvėsė šeškas…

leave a comment »


Palikime kol kas šešką ramybėje ir pradėkime nuo to, kad Lietuvoje, Kretingos rajone, yra toks kaimas – Žibininkai. Kaimas tapo žymus, kai jo gyventojai, staiga pradėję skųstis vėžio susirgimais, baisiais kraujo tyrimais, vištų mirtimis, nemigos sutrikimais ir kitais negalavimais, atpirkimo ožiu pasirinko mobiliojo ryšio antenas. Atrodo, nieko neįprasto – visuose kaimuose ir miestuose pasitaiko susirgimų, kokių tikrai nelinkėčiau nė vienam. Bet, mano įsitikinimu, tiesa slypi kažkur anapus.

„Antena styro prie pat pono Eduardo namo, todėl jis prasidėjusius šeimos negalavimus sieja būtent su ja. Pirmiausiai nei iš šio, nei iš to nudvėsė šeškas. Pats Eduardas jaučia nemalonų sunkumą sprande ir ūžesį galvoje, taip pat apčiuopiamai staiga pablogėjo regėjimas. Jo dukrai padažnėjo širdies tachikardijos priepuoliai.“ [delfi.lt]

Netikėta šeško mirtis akivaizdžiai veda prie mobiliojo ryšio antenų. O tokie simptomai kaip: „staiga pasidarė sunku“, „nukrito spaudimas“, „maudžia“, „kažkur giliai gelia“… Jie irgi ne šiaip sau atsiranda.

„Kita vertus, moteris iš Žibininkų pasakojo, kad kol buvo antena, jos kraujo tyrimai buvo baisūs. Kai tik anteną išmontavo, tyrimai tapo žymiai geresni. Moteris jau netgi tikisi pasveikti“

Išvada tokia: jei darai kraujo tyrimą su mobiliuoju telefonu 3 metrų spinduliu – jie baisūs, jei darai ne ryšio zonoje – kaipmat geresni. Juk, atsižvelgiant į tai, medikai išvis neturėtų kalbėtis mobiliuoju telefonu ligoninėse, nes nuo jo skinda galingesnės bangos nei nuo bazinės stoties. O juk tokiu atveju ir mano, ir mūsų visų kraujo tyrimai yra baisūs.

„Eduardas, susidomėjęs šia tema, pradėjo ieškoti visos įmanomos informacijos. „Nors labai daug šnekama apie tai, kad elektromagnetinių laukų poveikio sveikatai įrodyti neįmanoma, panaršęs po internetą radau mokslinių tyrimų, kad žmogaus organizme iš tiesų kažkas vyksta“.

Ponas Eduardai, internete yra labai daug TOKIŲ puslapių, kurie įrodo, kad žmogaus organizme „kažkas vyksta“.

“Vienas mokslininkas vėžinių susirgimų židinius palygino su elektromagnetinių laukų žemėlapiu ir pastebėjo, kad lauko sutankėjimai su šiais židiniais sutampa“, – tikino pašnekovas.

O man atominio sprogimo debesis kažkodėl primena grybą. Ar dėl to dabar reikia bijoti grybų?
Man tik baisu dėl tų, kurie, skaitydami šį straipsnį, staiga ėmė ir pradėjo jaustis blogiau. Gal kažkam irgi pasirodė, kad kraujo tyrimai baisūs ir žiurkėnas narve nudvėsė visai ne nuo senatvės…

Reklama

Written by fizikologas

balandžio 23, 2008 7:31 am

Įrašyta kategorijoj bangos, mitai buityje

Tagged with

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: