Fizika namų šeimininkėms

vieno racionalaus fiziko blogas

Jei paduočiau į teismą patį Dievą

with 2 comments

Jei mano kaimynai pradėtų rinkti parašus dėl mobiliojo ryšio antenų pašalinimo iš mūsų gatvės – pasiūlyčiau į teismą paduoti patį Dievą, kad jis dėl mūsų tolimiausių protėvių Ievos ir Adomo nuodėmės išvarė mus iš rojaus. Ar jis mūsų klausė, kur norėtume gyventi, kur gimti? Ir ar išvis negalėtų būti viskas geriau: geresni žmonės, mažiau darbo, mažiau katastrofų?
O kur dar AIDS, globalinis atšilimas, prasta nuotaika? Ilgo skundų sąrašo gale dar būtų mobiliojo ryšio antenos – kažkur tarp blogo oro ir blogo kvapo.

Bet labiau už katastrofas keliuose ir nelaimingus atsitikimus apskųsčiau Dievą dėl tokio menko žmonių protelio. Kaip įrodymą pateikiu kelis juokingai kvailus komentarus. Kam nuo mobiliojo ryšio šoną maudžia, kam per mobiliojo ryšio antenas maldos į dangų nenueina ir taip toliau… (kalba netaisyta):

gelbekit, 2008 04 22 09:39
Virsuliskese ant 12 aukstu namo stogo trys galingos antenos, kencia virsuliskiu g. namai Nr. 35,37 ,39, 41,43, 45,47,49 51, maza to tu namu kieme irengta masinu stovejimo aikstele, masinu staugimas naktimis degalu tersalai, o dabar ir radijacija, sveikatos apsaugos, aplinkosaugos, rysiu reguliavimo tarnybos vadams ne motais.

neinziniere, 2008 04 22 09:27
nieko nesuprantu apie tuos spinduliavimus, bet ne karta pati patyriau tikriausiai ju poveiki: buna pradeda mausti kuri nors sona taip neaiskiai – apsiziuriu ir pamatau, kad toj vietoj kisenej nesiojuos gera pusvalandi mobiliaka… dabar dedu tik i tase 🙂 ir zadintuva turbut reiks nusipirkt, kad nakti nelaikyt telefono prie lovos…

to 25 16:06 04-17
Elektronas – neigiamas. Branduolio protonas – teigiamas. Jų sąveika – elektromagnetinis laukas ir priverčia elektroną suktis stabilioje orbitoje (Max Plank, Rinktiniai raštai, 34 tomas 622 psl.) Kas yra elektromagnrtinė mobilaus ryšio telefono ar siųstuvo anetnos skleidžiama banga? Ogi elekromagnetinių impulsų (kvantų) srautas. Štai jis ir jonizuoja kūno ląstelės branduolio genomą (DNR). Štai iš kur kums vėžys! Bangų apšvitintas vanduo sukelia vėžį, o apšvitintas maistas – paleidžia vidurius. Popiežius Bendiktas žada uždrausti Vatikane mobilų ryšį, nes jis permuša sakralinių maldų bangas iš Dievo į Žemę ir atv.

ruonis, 2008 03 31 18:29
Užuot malę š… apie mobiliuosius telefonus, geriau prisipažintų ar VSD išviešintų apie neteisėtus elektromagnetinio ginklo, kurio elektromagnetinis stiprumas yra toks pat, koks ir žmogaus organizme cirkuliuoja – 15 mikroamperų srovė, panaudojimus. Tačiau VSD dengia banditėlius, o tie kurpia atitinkamus straipsnius – pasakėles apie telefonų baubą. Tyčia naudojamas elektromagnetinis ginklas sveikatos negadina, o telefonai gadina – kur berasi geresnį anekdotą.

nieko keista, 2008 03 31 20:17
zmones padeje ant pavoju.RUKO,GERIA,NAUDOJA MOBILU RYSY.Tai kelias i susinaikinimą

ta pati, 2008 03 31 21:50
fizikos vadovelije raso kad radioaktyviosios medziagos naudojamos maistui t.y. jos skatina augima ir kadangi norima isauginti didesni derliu ir uzsidirbti pinigu tai tas darzoves ar vaisius tiesiog svitina.ir mes ta valgome, o tai yra tikrai pavojinga nes radioaktyvumas patenka mums i skrandi.

zinoma dalis patenka ir pro kvepavimo takus.bet tai nera taip pavojinga.

o del mobiliuju..jie tikrai labai kenkia.galit tai neigt, bet tai tik bergzdzias nusisukimas nuo tiesos.nuo ilgo spinduliavimo smegenys “isverda“.

Priklausomai, 2008 04 12 19:46
kiek metų norime, kad gyventų.
Yra nuomenė, kad po 12 m. pastavaus mob. tel. naudojimo, susergama nepagydoma mirtina liga.

Mesijas 15:54 04-17

Marla teisingai įspėjo – bangos suardo atomų ryšius. Jau įrodyta, kad V.Kernagiui ir J.Ivanauskaitei vėžys išsivystė dėl mobilių telefonų. Vytautas jį nešiojo švarko kišenėje, prie pilvo – štai ir yr skrandžio vėžys. J.Ivanauskaitė nešiojo suknelės kišenėje, kuri yra žemiau – štai jai kojos kaulo vėžys. Be to, ne taip toli jų abiejų namų, maždaug už 3-10 km yra mobilių retransliatoriai – antenos! Dabar pasireiškęs vėžio protrūkis – lygiai po to, kai išplito mobilus ryšys. O kalbant mobiliu – smegenys minkštėja, žmogus kvailėja, todėl nejaučia jokių požymių. Blogas bangas sugeria kaštonai – reikia jų papilti po (šalia) televizoriaus, kompiuterio, izoliacija privynioti prie mobiliako. Kiek blogiau sugeria alijošius. Ir neleisti vaikams skambinti, o jiems paskambinti – taip vaikus apsaugosime.

Marla 13:06 04-17

Elekromagnetinė tarša visuotinai neigiamai veikia organizmą, jei kai kuriems spaudos atstovams dar nėra žinoma, kad žmogus taip pat turi savo elektromagnetinį lauką. Žmogų sudarančių molekulių atomai taip pat tarpusavyje susiję elektromagnetiniais ryšiais, o pašaliniai signalai (tokie kaip pvz. įvairių antenų skleidžiamas elektromagnetinis spinduliavimas) tuos ryšius suardo. Atomai vėl susijungia, tačiau jau nebe ta tvarka, kokią dievulis sutvėrė, o kaip papuola – t. y. jų sąranga pasidaro anomali, iš čia ir ląstelių pokyčiai, sąlygojantys onkologines ligas.

vulkan, 2008 04 22 09:25
Ant visu tu antenu kitoj pusej parasyta“ made in china“. ko noreti. kad ju poveikis organizmui yra neigiamas yra akivaizdu.

de, 2008 04 22 08:44
o su antenom spinduliuojanciomis ivairius signalus viskas priklauso nuo antenos galingumu, bet va gigabitines antenos tiek ispinduliuoja, kad tepetai atsoka nuo sienu. o su mazesniais galingumais poveikis nera toks zymus jis isryskeja laikui begant ir cia jau komentaras fiziko dirbusio moksliniam tyrimo centre sovietmeciu.

Įdomu, kokius gigabitus siųsdavo antenos sovietmetyje. Gal jau tada kažkas buvo susimeistravęs mobilųjį ryšį, kuriuo galėdavo filmus siųstis. Ir ne juostinius, o skaitmeninius 😉
Mano virtuvėje tapetai atšoko nuo tokių fantazijų.

Viskas, prižadu daugiau nebediskutuoti šia tema, nes blogą kūriau visai ne tik antenų baimei kritikuoti. Yra ir daugiau fizikos įdomybių

Reklama

Written by fizikologas

balandžio 28, 2008 4:58 pm

Įrašyta kategorijoj bangos

Tagged with , , ,

2 atsakymai

Subscribe to comments with RSS.

 1. Kuo gi Dievas kaltas, kad žmonės kvaili? Būtų protingesni nebūtų nusidėję. Ieva turi seksą su archangelu, po to supratusi, kad blogai pasielgė, greitai pas Adomą, būsimą jaunikį, nors jiems tik keturiolika. Archangelas tampa šėtonu, užvaldo žmoniją ir valdo iki šiol. Jau Adomo ir ievos vakai, Kainas nužudo Abelį, ir prasideda… Kuo gi kaltas Dievas, kuris liepė: “Nevalgyk!“ T.y. “neturėk lytinių santykių“. Būtų liepęs turėti, kai jie būtų sulaukę bent pilnametystės. Taip, kad blogis yra “Made by people“, o ne “Made by God“.
  Sėkmės tėvystės atostogose! Mano sūnui irgi penki, dukrai trys, o žmona laukiasi, gal ir aš išeisiu atostogauti.

  Aistis

  gegužės 10, 2008 at 7:55 pm

 2. Net ausys kaista besiklausant tokių žmonių komentarų. O ko norėt – ne vsi tiek išsilavinimo gavo, ne visi duodamą visą priėmė.

  banditaz

  gegužės 9, 2008 at 4:30 pm


Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: