Fizika namų šeimininkėms

vieno racionalaus fiziko blogas

Apie mane

with 3 comments

Apie mane

Kaip jau supratote iš blogo pavadinimo, esu fizikas. Nuo pat vaikystės domėjausi, kaip veikia magnetas, kodėl žaibas dažniausiai kerta į aukštą medį, kodėl žmogus, kalbantis už 100 kilometrų, girdisi per radijo imtuvą.

O atsakymų į juos ieškojau storuose fizikos vadovėliuose, universitetų auditorijose ir darbe. Dirbu telekomunikacijų inžinieriumi.

Prisipažinsiu, klausimų kyla iki šiol, kartais juos užduoda ir aštuonmetis mano sūnus Mantas.

Saulius Liepinis
saulius.liepinis (at) gmail.com

Written by fizikologas

2 balandžio, 2008 2:28 pm

3 atsakymai

Subscribe to comments with RSS.

 1. laba diena, noriu papasakoti trumpai apie atvejį su kuriuo susidūrė mano šeima. Mes jau trys savaitės negalime būti savo namuose, nes ištisai jaučiame kažkokio spinduliavimo poveikį. Įtariame, kad tą spinduliuotę gali sukelti viršuje gyvenantis 20-metis kaimynas, su kuriuo turėjome konfliktą dėl garsiai grojamos muzikos. Mūsų savijauta ,įėjus į butą- užspaudžia smilkinius, pradeda plakti smarkiau širdis,daigsto kūną lyg adatėlėmis. Šie požymiai būna kartais stipresni, kartais būna tik vienas iš jų. Juos pajutome po keturių parų nemigos, kai atsiguldavome visa šeima miegoti, ir visą naktį širdis plaktavo tokiu ritmu, kuris neleisdavo užmigti. Kai po trijų naktų nemigos supratome, kad esame kažkuo veikiami, kreipėmės į policiją, Visuomenės sveikatos centrą, ryšių reguliavimo tarnybą, į mėgėjus- niekas apie tai nieko negali pasakyti ir tuo labiau išmatuoti. Ieškome specialisto, kuris būtų girdėjęs apie tokius pojūčius sukeliančius prietaisus ir kaip išmatuoti jų sukeliammą spinduliavimą. Pagarbiai, Vilija,Kaunas

  Vilija

  25 kovo, 2010 at 12:23 pm

  • Sveiki, Vilija,
   Užjaučiu jus dėl blogos savijautos ir nesupratingų kaimynų. Šiuo atveju jums geriausia būtų kreiptis į medicinos specialistą, kad šis galėtų nustatyti negalavimo priežastis, o jau tuomet būtų galima ieškoti šaltinio. Man, fizikui, tokie simptomai nepažįstami ir sunku būtų ką nors komentuoti kvalifikuotai. Nemanau, kad kaimynas naudoja įrangą skleidžiančią elektromagnetines bangas, nes tokiam fiziniam poveikiui sukelti reikėtų itin galingų ultratrumpųjų bangų spinduliuotės šaltinių.

   fizikologas

   29 kovo, 2010 at 2:24 pm

 2. iš blogo pavadinimo supratau, kad esate namų šeimininkė 🙂
  bet dabar žinau, kad esate fizikas.

  insaideris

  25 sausio, 2009 at 5:26 pm


Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: